We Love Trance Club Edition 049

We Love Trance Club Edition 049

#ZAPRASZAMY #polecamy
We Love Trance Club Edition 049
2progi, Poznań
02.12.2023

Po USA, Kanadzie, Argentynie, Tajwanie, Peru, Wielkiej Brytanii i Wietnamie, projekt Trilogy trafia do Poznania na We Love Trance Club Edition 049! Już w sobotę 2 grudnia mikołajkowe spotkanie z najpiękniejszą muzyką świata w klubie 2progi. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Craig Connelly, który w ramach projektu Trilogy zaprezentuje Wam w trzygodzinnym secie produkcje ze swoich trzech autorskich albumów: Believe In Magic, A Sharper Edge oraz One Second Closer. To wyjątkowe wydarzenie gościło do tej pory tylko raz w Europie, a już w grudniu będziecie mogli być jego aktywnymi uczestnikami. Craig Connelly to postać doskonale znana fanom muzyki trance. Jego najpopularniejsze hity były grane w każdym zakątku świata przez djską czołówkę. “Black Hole”, “No One Like You”, “How Can I”, “This Life” czy “Time Machine” to tylko kilka hitów, których z pewnością nie zabraknie podczas występu Craiga.

Artystą, który będzie supportował główną gwiazdę wieczoru będzie Robbie Seed - dj i producent, który jest z nami od pierwszej (!) klubowej edycji We Love Trance. Na scenie obecny od kilkunastu lat, ale jego kariera nabrała międzynarodowego rozgłosu za sprawą numeru “Stars Collide”. Damian wystąpił na holenderskiej i polskiej edycji A State Of Trance, był częścią Luminosity Beach Festival, na koncie ma także występy w Japonii, a w Polsce odwiedził m.in. Sunrise Festival.

To oczywiście nie koniec naszych muzycznych atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy na dwóch parkietach. Na Fresh Stage usłyszycie jeszcze dwóch znakomitych producentów: Mike van Fabio oraz Jackob Roenald, których świetne produkcje i remixy od lat doceniane są na światowych parkietach.

Mamy dla Was także Classics Stage, za sprawą której powrócicie do najpiękniejszych muzycznych momentów minionych kilkunastu lat. O wyszukanie prawdziwych perełek postarają się dla Was: DJ Driver, David Biller, Sandro Vanniel, Dj Arusha i Grass. Skład wydarzenia uzupełnią dje reprezentujący We Love Trance Collective: Rafuss oraz Aquatic Simon.

Podczas We Love Trance Club Edition 049 będziemy zbierali pieniądze na leczenie Jagódki Tomickiej Jagodowy Świat, która zwraca się do Was tymi słowami: “Hej! Mam na imię Jagoda. Mam już 8 lat. Byłam za krótko w brzuchu mamy, choć obie się starałyśmy żeby było inaczej... Musiałam być operowana. Wiele razy. Miałam dziurę w sercu, coś nie tak w brzuszku, zwiędły mi też paluszki, które musiały być obcięte. Przeszłam wylewy krwi do mózgu i często potrzebowałam respiratora i tlenu. Ale za każdym razem dałam radę! Wiem, co to miłość bez końca. Wiem, jak to jest kiedy czujesz, że żyjesz, kiedy głaszcze cię słońce, kiedy tańczysz do utraty tchu, kiedy fale pieszczą twoje stopy. Mój czas, to czas walki. Warto walczyć dla każdego jednego dnia. Samej mi ciężko, ale wiem, że mam Was."

Pierwsza pula biletów wyprzedana! Aktualnie trwa przedsprzedaż drugiej puli w cenie 50 zł za sztukę. UWAGA! Aby opłacić jeden lub więcej biletów (maksymalnie 5 szt.), należy wykonać przelew bankowy lub przelew na telefon BLIK, w tytule wpisać imiona i nazwiska uczestników wydarzenia oraz numer telefonu zamawiającego. Numer telefonu do przelewów: 605 689 983. Nr konta do przelewów: 67 1140 2004 0000 3602 8119 0805. Zakupiony bilet jest równoznaczny z wpisaniem na listę gości. Do zobaczenia na parkietach!