MALUMA 11:11 - nowy album już w sklepach i serwisach cyfrowych

MALUMA 11:11 - nowy album już w sklepach i serwisach cyfrowych

Światowa gwiazda muzyki latynoskiej – Maluma – wydał właśnie wyczekiwany, czwarty album „11:11”, który jest już dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. Wraz z albumem, ukazał się teledysk do nowego singla promującego płytę: „11PM”. ZOBACZ TELEDYSK DO "11 PM"

Nowy album zawiera utwory nagrane z takimi światowymi gwiazdami jak Madonna i Ricky Martin oraz z najpopularniejszymi artystami tworzącymi muzykę latynoską, jak Ozuna i Nicky Jam. Nowy album ukazuje się dokładnie rok po premierze płyty “F.A.M.E”, która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się latynoskim albumów na Billboardzie i za którą Maluma otrzymał nagrodę Latin Grammy za najlepszy album.

“11:11 to wezwanie do tego, abyśmy zajrzeli w głąb siebie, posłuchali swojej intuicji, zatrzymali się i poczuli subtelne energie, które przenikają cały wszechświat. To przypomnienie o tym, jaki jest nasz prawdziwy cel na ziemi” – tak artysta wyjaśnia inspirację stojącą za tytułem albumu.

Artysta pracował nad albumem z producentem i kompozytorem Edgarem Barrerą, z którym pracował wcześniej nad F.A.M.E. Rezultat to płyta, która pokazuje ewolucję Juana Luisa Londoño jako artysty, pełen pozytywnej, radosnej i dodającej energii muzyki.

Mający zaledwie 25 lat artysta, Maluma uważany jest za jeden z najważniejszych głosów muzyki latynoskiej. Tak naprawdę nazywa się Juan Luis Londoño. Urodził się w Medellin w Kolumbii, a swój pseudonim Maluma stworzył łącząc pierwsze dwie litery imion jego matki, ojca oraz siostry.

Maluma jest jednym z najpopularniejszych artystów w Internecie – ma ponad 23 miliony fanów na Facebooku, prawie 6 milionów osób obserwuje go na Twitterze, a na Instagramie liczba jego fanów to ponad 42 miliony, co czyni go najpopularniejszym, wśród mężczyzn, latynoskim artystą na Instagramie. Filmy na jego oficjalnym koncie YouTube/VEVO mają łącznie ponad 9 miliardów wyświetleń, a na bieżąco konto obserwuje ponad 20 milionów osób.

Światowa trasa Maluma World Tour była gigantycznym sukcesem – artysta sprzedał ponad milion biletów na 105 koncertów w samym 2017 roku! W 2018 roku Maluma pobił rekord, wyprzedając koncerty w całych Stanach Zjednoczonych oraz Europie, w tym tak legendarnym miejscach jak Madison Square Garden w Nowym Jorku.

27 czerwca Maluma po raz pierwszy wystąpi w Polsce – artysta da koncert na Ergo Arenie w Gdańsku.

11:11 – lista utworów:

 1. 11 PM
 2. HP
 3. No Se Me Quita featuring Ricky Martin
 4. Dispuesto featuring Ozuna
 5. No Puedo Olvidarte featuring Nicky Jam
 6. Me Enamoré de Tí
 7. Extrañándote featuring Zion y Lennox
 8. Shhh (Calla)
 9. Dinero Tiene Cualquiera
 10. Soltera featuring Madonna
 11. Te Quiero
 12. Instinto Natural featuring Sech
 13. Tu Vecina featuring Ty Dolla $ign
 14. La Flaca featuring Chencho
 15. Puesto Pa Ti featuring Farina
 16. Déjale Saber

KUP/POSŁUCHAJ

/Sony Music Poland