From Poland to Amsterdam - Greg Gold & Gomson w Holandii

From Poland to Amsterdam - Greg Gold & Gomson w Holandii

Sobota 23. marca klub Magistrat w holenderskiej Hadze! Zapraszamy na imprezę promującą składankę z udziałem Greg Gold & Dj Gomson.

Na klubowiczów czeka wiele niespodzianek!

Specjalnie dla was zagrają: ? Greg Gold ? Dj Gomson
? Tom Destroy

★★ Greg Gold ★★ - to polski DJ i producent muzyczny na stałe mieszkający w Belgii. Jego kariera rozwija się w niesamowitym tempie. Dzieje się to za sprawą świetnych produkcji muzycznych, które podbijają parkiety na całym świecie i plasują się w czołówce Rankingu TOP 100 Beatport. Niezwykle kreatywny i otwarty na różne style muzyczne, ciągle zaskakuje swoimi kolejnymi produkcjami. Obecnie Greg Gold wydaje między innymi w wytwórniach takich jak MY MUSIC, R3Sizze RECORDINGS, XONI RECORDS, WOLFRAGE RECORDINGS czy WILDRUN RECORDS. Jego nagrania coraz częściej podbijają rozgłośnie radiowe, a ostatnio wydany teledysk można już oglądać na antenie 4FUN TV. Współzałożyciel projektu UNIVERSAL LANGUAGE tworzonym wraz z George Luka. Od 2014 roku pod taką nazwą wydają sety, które zajmują czołowe miejsca w rankingach MIXCLOUD. Dużym zainteresowaniem cieszą się również tworzone przez nich mashup'y. Greg Gold został doceniony przez takie postacie jak Laidback Luke, Marcus Shulz, Avicii czy Don Diablo.

Jego produkcje można usłyszeć w kilkudziesięciu polskich oraz zagranicznych stacjach radiowych. Jego produkcje zajmowały min. ✔ 1 miejsce – 4Fun TV (Top 50 Disco) ✔ 1 miejsce DMC Deejay Charts ✔ 5 miejsce TOP 20 download WORLD ✔ 1 miejsce –MUZYCZNE RADIO (Hitplaneta) ✔ 5 miejsce – BEATPORT TOP 100 ✔ 6 miejsce – MUZYCZNE RADIO (HOUSE 20) ✔ 6 miejsce – RADIO FAMA (Radioaktywna Lista przebojów) ✔ 19 miejsce – SHAZAM TOP 100 POLSKA ✔ 9 miejsce – DMC TOP 50 (Deejay’s Charts) ✔ 28 miejsce – ITUNES TOP 100 : Polska

★★ Dj Gomson ★★ Aktywny Dj od 15 roku życia czyli od 2010 roku zamieszkały na stałe w Belgii. Zdobywca 2 miejsca na AB Neon belgium w międzynarodowym konkursie dj-eji . Jeden z głównych finalistów SOUND Of LEGEND na festiwalu TOMOROWLAND ! Młody dobrze prosperujacy producent w kolaboracji w raz z Greg Gold gdzie narodził się hit Everything. Jednym utwórem w bił się już na topowe listy na wysokich miejscach. A między innymi :

✔4 miejsce w 4fun.tv (top 50 disco) ✔1 miejsce w dmc (top 50 charts) ✔7 miejsce w house20 (muzyczne radio) ✔9 miejsce w dj promo (top 20 download) I trafił także na jedną z najbardziej topowych składanek FROM POLAND TO AMSTERDAM gdzie był zaprezentowany na ADE FESTIWAL w Amsterdamie i jest sprzedawana w każdym empiku w polsce.

Greg Gold / DJ Gomson / Magistrat Holandia Cherry Pepper Music

Składanka FROM POLAND TO AMSTERDAM - posłuchaj TUTAJ